Selena Gomez: My Mind & Me – nowy dokument od Apple TV+

Selena Gomez po wielu latach zmagań w końcu przedstawi swoją historię w dokumencie My Mind & Me. Piosenkarka we współpracy z platformą Apple TV+ zaprezentowali pierwszy oficjalny zwiastun produkcji. Premiera nastąpi już w tym roku.

Piosenkarka, aktorka i producentka filmowa. Selena Gomez swoją karierę rozpoczęła w 2002 roku, od dziecięcych programów, Disney Channel aż do kariery muzycznej, a także filmowej. Wszystkie jej płyty uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych za sprzedaż w ponad 500 tys. nakładzie. 

W 2020 roku wydała swój czwarty solowy album studyjny Rare, a rok później hiszpańskojęzyczna epkę. Artystka występuje również w serialu wyprodukowanym dla Hulu Zbrodnie po sąsiedzku. Produkcja otrzymała 3 nagrody Emmy i aż 14 nominacji. Wszystkie odcinki dostępne są na platformie Disney+.

Zobacz również: Ania – recenzja filmu. Cała Polska kocha Anię

Ten wyjątkowo surowy i intymny dokument przedstawia jej sześcioletnią podróż w nowym świetle. Produkcja poruszy ważne kwestie między innymi jak aktorka zmagała się z depresją i stanami lękowymi, a także pokaże czas w którym przeszła operację. Selena cierpi na toczeń rumieniowaty. W 2017 przeszła operację przeszczepienia nerki, która była konieczna ze względu na chorobę.

Premiera dokumentu Selena Gomez: My Mind & Me nastąpi 4 listopada na Apple TV+.

Zobacz również: Miłość na pierwszą stronę – recenzja filmu. To miała być parodia?

 

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze