Minionki: Wejście Gru już 13.10 w PREMIERY CANAL+

Minionki pokochali fani na całym świecie. Najnowsza produkcja (Minionki: Wejście Gru) o ich przygodach w niecały tydzień po premierze zgromadziła w Polskich kinach ponad milion widzów. Teraz, uwielbianą przez najmłodszych (i nie tylko) animację można zobaczyć w serwisie PREMIERY CANAL+. Dzięki serwisowi wybrane produkcje można wygodnie, bez żadnych umów, oglądać w każdym miejscu i o każdej porze.  

Kolejna odsłona przygód żółtych stworków, które od czasu premiery Jak ukraść księżyc cieszą się niesłabnącą popularnością. Film, który przyciągnął do kin miliony widzów na całym świecie. W serwisie PREMIERY CANAL+ dostępne są wszystkie odsłony przygód minionków.

Minionki: Wejście Gru to piąty już film o przygodach minionków. Tym razem akcja toczy się w latach siedemdziesiątych, a tytułowy Gru ma dopiero 12 lat. Pomimo młodego wieku Gru nie interesuje się muzyką czy piłką nożną. Jego największym marzeniem jest zostać geniuszem zbrodni i dołączyć do grona legendarnych złoczyńców. W realizacji tego planu pomagają mu tytułowe minionki, na czele z Kevinem, Stuartem i Bobem. Kiedy Gru zostaje odrzucony przez szajkę Vicious 6, czuje się upokorzony i postanawia uciec. Na poszukiwania wyruszają minionki, a wraz z nimi, jak zawsze: chaos, zniszczenie i mnóstwo dobrej zabawy.

Zobacz również: Najlepsze filmy animowane dla dzieci

Film Minionki: Wejście Gru to zabawne gagi, ciekawe nawiązania do popkultury, żarty dla młodych i nieco starszych widzów, dobrze znane piosenki oraz niegasnący urok tytułowych bohaterów. Seans najnowszej opowieści o przygodach minionków to remedium na długie jesienne wieczory.

W oryginalnej wersji językowej filmu usłyszymy: Steve’a Carella, Danego Trejo, Julie Andrews, Alana Arkina, Dolpha Lundgrena i innych. Polskiej wersji głosu bohaterom serii udzielili m.in.: Marek Robaczewski, Tomasz Grochoczyński i Anna Szymańczyk.

W serwisie PREMIERY CANAL+ dostępne są również pozostałe filmy o uroczych żółtych stworkach: Jak ukraść księżyc, Minionki, Minionki rozrabiają, Gru, Dru i Minionki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze