Blade Runner 2099 – znamy datę rozpoczęcia zdjęć do serialu

Już wkrótce rozpocznie się produkcja nowego serialu Amazona.

Jakiś czas temu ogłoszono, że Ridley Scott wspólnie z Amazonem, pracuje nad serialem, osadzonym w uniwersum Łowcy Androidów. Prace przygotowawcze wokół projektu trwają już od prawie roku. Jednak kilka dni temu pojawiła się informacja na temat dokładnej daty wejścia ekipy na plan zdjęciowy. Jak podaje portal brytyjski BBC, prace na planie serialu Blade Runner 2099 mają rozpocząć się wiosną 2023 roku w Północnej Irlandii.

Zobacz również: Harrison Ford dołączy do filmów Marvela

Póki co nie wiemy zbyt wiele na temat szczegółów fabularnych. Serial, który początkowo miał być spin-offem, został ostatecznie przekształcony w pełnoprawny sequel filmu Blade Runner 2049 z 2017 roku. Akcja ma się dziać 50 lat później. Na tę chwilę to jedyna informacja dotycząca historii. Nie podano żadnych do tej pory informacji na temat obsady, aczkolwiek kilka miesięcy temu pojawiła się niepotwierdzona plotka, że Harrison Ford prowadzi rozmowy na temat wystąpienia w serialu.

Blade Runner
Harrison Ford jako Rick Deckard w filmie „Blade Runner”

Ridley Scott, Michael Green, Andrew Kosove oraz Tom Spezialy mają być producentami wykonawczymi. Serial jest wspólnym projektem trzech studiów: Alcon Entertainment, Scott Free Productions oraz oczywiście Amazon Studios.

ŚLEDŹ NAS NA IG

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze