Wielki powrót blink-182: trasa koncertowa i nowy singiel

Sprzedająca multiplatyny oraz wielokrotnie nagradzana grupa blink-182 ogłasza największą trasę koncertową w historii. Mark Hoppus, Tom DeLonge i Travis Barker spotkają się ponownie po raz pierwszy od prawie 10 lat.

Wyprodukowana przez Live Nation światowa trasa blink-182 obejmie ich pierwsze występy w Ameryce Południowej, a także przystanki w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Nowej Zelandii i potrwa od marca 2023 do lutego 2024 roku. W ramach supportu, w zależności od kontynentu, wystąpią Wallows, Turnstile, The Story So Far oraz Rise Against. Zapowiedź trasy obejmuje wiele występów na festiwalach w obu Amerykach, w tym na Lollapaloozie u boku Billie Eilish i Drake’a oraz When We Were Young razem z Green Day. Zespół zapowiedział trasę najnowszym singlem „Edging”, który ukazał się w piątek 14 października. To pierwszy raz od dekady, kiedy Mark, Tom i Travis spotkali się w studiu.

Zobacz również: Z Hip-Hopem przez życie – Rok 1996

Od swoich skromnych początków prawie trzydzieści lat temu, kiedy zaczęli grać w garażu w San Diego, blink-182 sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie i stali się jednym z najważniejszych zespołów rockowych swojego pokolenia.

Według „The New York Times”, „żaden punkowy zespół lat 90. nie był bardziej wpływowy niż blink-182”. Chociaż zdobyli już więcej niż sporą liczbę platynowych płyt i przebojowych singli, grupa nie może się już doczekać swojego dziesiątego albumu studyjnego. Po powrocie DeLonge po prawie dekadzie, fani mogą spodziewać się elektrycznej magii na scenie, które trio od lat zapewnia swojej publice. Z nowym albumem za pasem, blink-182 są podekscytowani, aby wspólnie stawić czoła przyszłości.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze