Nowi bohaterowie w drugim sezonie The Office PL

Dynamiczne środowisko pracy w drugim sezonie serialu THE OFFICE PL, niczym owocowe czwartki, zaowocowało silnymi zmianami kadry pracowniczej. 4 listopada na platformie CANAL+ Online zobaczymy aż dwóch nowych pracowników biura „Kropliczanki”.

Kontynuacja przygód bohaterów fikcyjnego biura z Siedlec będzie bogatsza o dwie nowe postacie. Do zespół zarządzanego przez Michała Holca dołączy energiczna Marzena, w tej roli Daria Widawska, a także nowy stażysta Adam, w którego rolę wcielił się aktor młodego pokolenia, Rafał Kowalski. Nowy „młody” zastąpi Franka (Mikołaj Matczak), stażystę z pierwszego sezonu, który zgodnie z zapowiedzią, po zakończeniu studiów wyjechał do Warszawy.

Zobacz również: The Office PL – recenzja serialu. Największe zaskoczenie tego roku! A może nawet i wszystkich innych!

W drugim sezonie nie zabraknie także gościnnych udziałów gwiazd i nietuzinkowych postaci. Epizodyczne role zagrają między innymi Piotr Cyrwus czy Maciej Musiałowski. Efekt końcowy zmian kadrowych w polskim THE OFFICE poznamy już w 4 listopada na platformie CANAL+ Online. Widzowie kanału CANAL+ Premium będą mogli obejrzeć drugi sezon serialu od 18 listopada.

the office

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze