Dungeons & Dragons: Złodziejski honor – zwiastun filmu zapowiada magiczną podróż

Paramout Pictures rozpoczyna kampanię promocyjną filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, publikując nowy zwiastun. 

Produkcja jest adaptacją kultowej gry RPG Dungeons & Dragons, która nadal ma wielu fanów na świecie. W zapowiedzi widzimy, iż twórcy najwyraźniej będą starali się pozostać wierni oryginałowi, jako że bohaterowie używają wielu klasycznych zaklęć.

Zwiastun przedstawia grupę niezbyt rozgarniętych poszukiwaczy przygód, którzy próbują odzyskać skradziony relikt. Jak się dowiadujemy, przedmiot ten pierwotnie zdobyli właśnie oni w ramach zlecenia, co okazało się fatalne w skutkach. Chcą więc naprawić swoje błędy, co może być trudniejsze niż sądzili.

Zobacz również: Duchy Inisherin – recenzja filmu. Bez Ciebie nie idę

Obsada filmu prezentuje się ciekawie, gdyż znajdziemy tam takie nazwiska jak Chris Pine, Michelle Rodriguez czy Regé-Jean Page, ale również Justice Smith, Hugh Grant, Chloe Coleman, Sophia Lillis, Jason Wong oraz Daisy Head. Na stołku reżyserskim zasiada duo znane z komedii Wieczór gier, Jonathan Goldstein i John Francis Daley.

Film pojawi się w kinach 14 kwietnia.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze