Dziewczyna i kosmonauta – pierwszy teaser polskiego science fiction

Luty przyniesie kolejną polską premierę na Netflixie, której zwiastun pojawił się właśnie w sieci. 

Już sam tytuł produkcji, Dziewczyna i kosmonauta, sygnalizuje, iż serial będzie połączeniem science fiction oraz romansu. Fabuła skupia się na dwóch pilotach F-16, Nikodema i Bogdana, którzy konkurują o względy pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Ostatecznie wygrywa Niko, lecz w skutek awarii na Ziemię powraca dopiero po 30 latach. Ponadto, pomimo upływu czasu na Ziemi, mężczyzna w ogóle się nie postarzał. Podczas gdy myśli Niko skupiają się na Marcie, świat próbuje rozwiązać tajemnicę jego młodości.

Zobacz również: Niebezpieczni Dżentelmeni – Liga niebezpiecznych dżentelmenów

W produkcji występują między innymi Vanessa Aleksander, Andrzej Chyra oraz Magdalena Cielecka. Reżyserem filmu jest Bartosz Prokopowicz, zaś scenariusz napisała Agata Malesińska.

Jeden sezon produkcji będzie się składał z sześciu odcinków. Dziewczyna i kosmonauta zadebiutuje już 17 lutego.

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze