65 z nowym zwiastunem – Adam Driver i dinozaury w rolach głównych

Trzy dni temu pojawił się nowy zwiastun space horroru o Adamie Driverze walczącym z dinozaurami. Najświeższy trailer 65 prezentuje nam kompletny obraz filmu, który w kinach pojawi się już niebawem. 

65 opowiada historię w której po rozbiciu się na obcej planecie pilot Mills (Adam Driver) błyskawicznie orientuje się, że utknął jednak nie na obcej ziemi, a na naszej błękitnej planecie sprzed 65 milionów lat. Teraz jako duet ocalałych nasz bohater i druga ocalała dziewczyna – Koa (Arianna Greenblatt) – muszą poradzić sobie w trudnych i nieznanych do tej pory żadnemu człowiekowi warunkach. Będziemy świadkami niebywale niebezpiecznej walki o przetrwanie z udziałem najgroźniejszych w całych dziejach Ziemii prehistorycznych stworzeń.

Zobacz również: Pokusa – recenzja filmu. Ulegniesz? Ja poległem

Film zadebiutuje na wielu rynkach już 2 marca tego roku. Polakom jednak dane będzie czekać dwa tygodnie dłużej, do 17 marca. Czekasz na Park Jurajski w konwencji kosmicznego horroru z Kylo Renem w głównej roli? Koniecznie daj o tym znać!

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze