Wiemy, jak brzmi Donkey Kong w wykonaniu Setha Rogena

Na Twitterze pojawił się klip z nadchodzącej animacji Super Mario Bros., który przedstawia walkę pomiędzy Mario (Chris Pratt) i Donkey Kongiem (Seth Rogen).

W klipie po raz pierwszy możemy usłyszeć Donkey Konga w wykonaniu Setha Rogena. Scena rozpoczyna się od Mario i Donkey Konga stojących naprzeciw siebie na arenie, a Mario pewnie szarżuje na swojego przeciwnika, który następnie powala go na ziemię z niewielkim wysiłkiem. Księżniczka Peach i Toad obserwują walkę z daleka z niepokojem. Obok nich, na królewskim tronie siedzi Cranky Kong. Fred Armisen został potwierdzony jako aktor głosowy dla tej postaci.

Zobacz również: Najlepsze filmy animowane dla dzieci

Ta scena została przedstawiona już w poprzednim zwiastunie filmu. Teraz jednak dostaliśmy rozwinięcie tej sceny. Mario uderza kultowy blok ze znakiem zapytania i otrzymuje power-upa – kostium kota. Donkey Kong nie czuje się jednak przerażony – wręcz przeciwnie… Klip kończy się datą premiery filmu: 7 kwietnia.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze