Hit-Monkey – serial dostanie drugi sezon!

Mamy dziś dobrą wiadomość dla fanów Hit-Monkey – serial dostanie drugi sezon na Hulu!

Hulu ogłosiło, że Hit-Monkey powróci z drugim sezonem! Serial został wydany w listopadzie 2021 roku, miesiące po tym, jak M.O.D.O.K. został anulowany po jednym sezonie. Marvel Television było odpowiedzialne za to, co kształtowało się jako małe uniwersum seriali animowanych w świecie Marvela. Hit-Monkey oraz M.O.D.O.K. mieli wraz ze skasowanym jeszcze przed emisją pierwszych odcinków projektami Howard the Duck i Tigra & Dazzler połączyć się w serialu The Offenders.

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

Jednak kiedy Marvel Studios stało się odpowiedzialne za wszystko co związane z Marvelem, Marvel Television zostało rozwiązane, a wyżej wymienione programy zostały porzucone. Stąd też wylądowały na Hulu. Jeśli chodzi o to, dlaczego Hit-Monkey dostanie drugi sezon, zgadujemy, że odcinki były już gotowe i bardziej opłacało się wypuścić je na platformie streamingowej, niż je skasować.

Nie liczymy na 3 sezon Hit-Monkey, ale możliwe, że sukces serialu pomoże mu znaleźć nowe życie na Hulu.

 

Serial śledzi japońską małpę śnieżną, której plemię zostało zabite, co prowadzi do połączenia sił z duchem amerykańskiego zabójcy, podążającym za nim w morderczą podróż przez podziemia Yakuzy. Sezon 2 przenosi akcję do Nowego Jorku, a Olivia Munn, Jason Sudeikis, Ally Maki i Fred Tatasciore ponownie wcielą się w swoje role, obok nowo przybyłej Leslie Jones.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze