Resident Evil 4 Remake rozszerzony o nowych przeciwników

Z wywiadu dla Game Informer dowiedzieliśmy się, że Capcom zamierza dodać nowych, oryginalnych przeciwników do remake’u Resident Evil 4. Panie i Panowie, przed nami The Brute.

Odświeżenie starych postaci to za mało – Capcom uznał, iż Resident Evil 4 Remake zasługuje na stworzenie mu również jakichś własnych. I tak oto w grze pojawił się The Brute. Muskularny wieśniak wymachujący wielkim młotem wyróżnia się przede wszystkim, oprócz siły oczywiście, niecodziennym elementem ubioru. The Brute nosi na głowie odcięty krowi łeb, przez co nie sposób określić, na co właściwie patrzy – a to z kolei czyni go bardziej nieprzewidywalnym. Specyficzny design bohatera ma zaś nawiązywać do motywu Los Iluminados.

Zobacz również: Gotham Kinghts – recenzja gry

Od katastrofy biologicznej w Raccoon City minęło sześć lat. Agent Leon S. Kennedy, jeden z ocalałych, zostaje wysłany na misję polegającą na uratowaniu porwanej córki prezydenta. Podążając tropem dziewczyny, trafia do odludnej europejskiej wioski zamieszkałej przez niezwykle podejrzanych, upiornych ludzi. Poznaj opowieść o odważnej akcji ratunkowej i wyczerpującym przerażeniu, w której przeplatają się tematy życia, śmierci, strachu i duchowego oczyszczenia. Jeszcze raz przeżyj koszmar, który zrewolucjonizował gatunek survival horroru.

Resident Evil 4 Remake ukaże się 24 marca 2023 roku na pecetach, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Źródło: YouTube, Steam

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze