Poznajcie The Luka State! Video do utworu Matter of Fact

Luka State nakręcili teledysk do swojego najnowszego singla zatytułowanego Matter of Fact. Conrad Ellis, wokalista i tekściarz zespołu, miał okazję ożywić postać, którą wykreował pisząc utwór i wraz z aktorką Tilly Sutcliffe, wystąpił w klipie.

W utworze Matter of Fact Conrad Ellis konfrontuje się z własnymi słabościami i trudnościami w związkach, a jego teksty pochodzą prosto z serca. O najnowszym singlu Ellis, mówi: Matter of Fact zadaje proste pytanie, na które wszyscy czasami pragniemy usłyszeć odpowiedź: Czy nadal będziesz mnie kochać, kiedy będę w najgorszym momencie, tak samo jak kochasz mnie, kiedy jestem swoją najlepszą wersją?

Zobacz również: Bilet do raju – recenzja filmu [DVD]

Ostatni singiel The Luka State More Than This pokazał ognisty indie-punkowy charakter kwartetu. Dodatkowo dziennik The Sun wskazał ich jako One To Watch w 2023 roku. Album More Than This stanowi ogromny krok naprzód w stosunku do debiutanckiego albumu Fall In Fall Out.

The Luka State są pewni siebie, a ich utwory melodyjne, bezpośrednie i  zaangażowane. W muzyce The Luka State można usłyszeć ślady poprzedników. Wśród nich można wymienić zuchwałość Arctic Monkeys, niesamowitą intensywność i spójność Biffy Clyro oraz punkowy charakter The Jam. Muzycy mieszkają w Winsford, małym mieście w hrabstwie Cheshire. Łączy ich przyjaźń, która triumfuje nad twórczym trudem i niedogodnościami tras koncertowych, które stały się codziennością zespołu.

Zobacz również: Najlepsze seriale animowane, część II (2001-2022)

W ubiegłym roku The Luka State ponownie zwrócili na siebie uwagę swoimi żywiołowymi i pełnymi treści piosenkami. Ich najnowsze utwory zostały wyróżnione na 6 Music oraz BBC Introducing i cieszyły się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. Teraz zespół intensyfikują swoje działania, zapowiadając premierę nowego albumu zatytułowanego More Than This na 10 marca.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze