Różowe Lata 90-te dostaną drugi sezon!

That ’90s Show zostało przedłużone na drugi sezon w Netflixie.

Wiadomość przychodzi zaledwie kilka tygodni po tym, jak pierwszy sezon serialu Różowe Lata 90 zadebiutował na platformie 19 stycznia. Jak podaje Netflix, serial dotarł do listy Top 10 angielskich telewizji w 35 krajach, z ponad 41 milionami obejrzanych godzin. Współtwórca serialu, producent wykonawczy i showrunner Gregg Mettler powiedział:

Wszyscy w 'That ’90s Show’ byli niesamowicie podekscytowani ciepłą, entuzjastyczną reakcją na nasz pierwszy sezon. Nie możemy się doczekać powrotu do Point Place na kolejne lato śmiechu i niespodzianek. Witaj 1996!” powiedział 

Zobacz również: Różowe Lata 90 – recenzja serialu. Średniak=sukces?

Oficjalny opis serialu: Jest rok 1995, a Leia Forman pragnie, aby w jej życiu wreszcie zaczęło się coś dziać albo żeby przynajmniej zaprzyjaźnić się z kimś, kto nie jest jej tatą. Kiedy przyjeżdża do Point Place do swoich dziadków, Reda i Kitty, znajduje to, czego szuka, u sąsiadów, bo tam właśnie mieszka energiczna i zbuntowana Gwen. Z pomocą przyjaciół Gwen, do których należy jej uroczy brat Nate, jego inteligentna, bystra dziewczyna Nikki, sarkastyczny i wnikliwy Ozzie oraz czarujący Jay, Leia odkrywa, że wspaniałą przygodę można przeżyć właśnie tam, tak samo, jak przydarzyło się to jej rodzicom wiele lat temu. Zdeterminowana, aby odkryć nową siebie, Leia przekonuje rodziców, żeby pozwolili jej zostać przez całe lato. Piwnica znów jest pełna nastolatków, Kitty cieszy się, że dom Formanów gości nowe pokolenie, a Red, no cóż… jak to Red.

Gwiazdy oryginalnego serialu – Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis i Wilmer Valderrama – wystąpili w pierwszym sezonie, podobnie jak Tommy Chong i Don Stark. Współtwórcy Różowych Lat 70-tych, Bonnie i Terry Turner współtworzyli również Różowe Lata 90 wraz z córką Lindsey Turner i Mettlerem. Wszyscy pełnią funkcję producentów wykonawczych wraz z Marcy Carsey, Tomem Wernerem, Jessicą Goldstein, Chrissy Pietrosh i Mandy Summers.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze