Zadra – pierwszy zwiastun filmu opowiadającego o dziewczynie w świecie rapu!

Wkrótce w kinach zadebiutuje film Zadra opowiadający o dziewczynie w męskim świecie – na scenie rapu.

Historia, którą będziemy mogli zobaczyć w filmie Zadra, przedstawia życie przeciętnej nastolatki z blokowiska, która jednak zmienia się całkowicie i pokazuje swoją niezwykłą duszę na scenie, gdy chwyta za mikrofon.

Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona. Zadra walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Mimo to, muzyka nie jest wszystkim, bo na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ będzie miała miłość.

Zobacz również: Abyzou w kinach od 10 lutego

Za reżyserię odpowiada Grzegorz Mołda (Matecznik, Koniec widzenia), a scenariusz napisała Monika Powalisz (Matecznik, Belfer). W główną rolę wciela się Magdalena Wieczorek (Erotica 2022, Monument). Na ekranie zobaczymy również Jakuba Gierszała, Margaret, Magdalenę Różczkę i Ignacego Liss. Za muzykę odpowiedzialny jest Przemysław Jankowiak, a tekst napisał Michał „Żyto” Żytniak.

Zadra zadebiutuje w kinach 10 marca.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze