FlixClassic obniża cenę rocznego abonamentu na Walentynki

Z okazji Walentynek platforma VOD FlixClassic zachęca do zakochania się w klasykach kina i odkrycia ich magii na nowo. Dlatego przygotowała specjalną ofertę cenową na zakup rocznej subskrypcji.

Do 14 lutego do godziny 23:59 miłośnicy filmów klasycznych będą mogli kupić roczny abonament za jedyne 99,99 zł zamiast 129,90 zł. A po jakie filmy warto sięgnąć w święto zakochanych? Biblioteka FlixClassic liczy ponad 400 propozycji filmowych. Wśród nich są również te, w których motyw romansu i miłości wybija się na pierwszy plan. Oto 5 polecanych filmów:


Dworzec dla dwojga (1982) roku to wzruszająca opowieść o miłości dwojga samotnych ludzi, którzy poznają się na dworcu kolejowym prowincjonalnego miasteczka.


Mój pan mąż (1936) amerykańska komedia romantyczna, która przybliża historię miłości Irene Bullock do Godfreya, którego zatrudnia jako majordomusa.


Małżeństwo na złość (1929) film opowiadający historię artystki, która bierze ślub z nieznajomym mężczyznom, który przychodzi na każdy jej występ. Choć ten uwiedzie ją swoim eleganckim wyglądem, finalnie okaże się ubogim sprzątaczem.


Syreny (1990) film, który opowiada historię kobiety, która po kolejnym nieudanym związku, wraz z dwiema córkami, przeprowadza się do miasteczka na Wschodnim Wybrzeżu. Pragnąc ułożyć sobie życie od nowa, poznaje właściciela sklepu obuwniczego. W 1991 roku Winona Ryder, odtwórczyni drugoplanowej roli w filmie „Syreny”, otrzymała nominację do nagrody Złotego Globu.


Jeden tydzień (1920) opowiada o nowożeńcach, którzy otrzymując w prezencie nowy dom, będą musieli poskładać go z różnych elementów. Mąż mimo deklaracji złożonej żonie, iż upora się z zadaniem w tydzień, wcale nie będzie miał łatwego zadania.

Zobacz również: Walentynki w teatrze – przegląd repertuaru

flixclassic

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze