Królowa Charlotta – nadchodzi prequel Bridgertonów

Trzeci sezon Bridgertonów wciąż przed nami i bez daty premiery, ale Netflix rozszerza świat z serialu. Powstał prequel serialu, opowiadający o młodości królowej. Już niedługo pojawi się na platformie. 

Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów pojawi się na Netflixie już 4 maja 2023 roku. Serial opowie historię młodej królowej, jej miłości do króla Jerzego i drogi do władzy. Zobaczymy początek elitarnego świata otaczającego królową w Bridgertonach i dowiemy się, jakie zmiany społeczne zapoczątkowała jej obecność na dworze.

Zobacz również: Bridgertonowie – recenzja 2 sezonu. Na łasce socjety

Serial Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów wyreżyseruje Tom Verica, a za scenariusz odpowiada Shonda Rhimes. W roli królowej pojawi się Golda Rosheuvel oraz India Amarteifio jako jej młodsza wersja. W obsadzie zobaczymy też nazwiska takie jak Adjoa Andoh, Arsema Thomas, Ruth Gemmell, Connie Jenkins-Greig, Hugh Sachs, Sam Clemmett, Michelle Fairley, Corey Mylchreest, Richard Cunningham i Tunji Kasim.

Anna Baluta

Dużo czyta, a jeszcze więcej ogląda, a na dodatek o tym pisze. Zwiedza światy fantasy i lubi kultowe sitcomy. Między serialami studiuje i poznaje amerykańską kulturę i popkulturę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze