Andor – nowe informacje na temat premiery 2. sezonu

Twórca serialu wyjawił, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków.

W październiku zeszłego roku na Disney+ premierę miał serial Andor z uniwersum Star Wars. Miesiąc później rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu produkcji. Do tej pory nie mieliśmy ostatecznej informacji, jak długo potrwają prace i kiedy finalnie ujrzymy nowy rozdział historii. Nowych informacji na ten temat wyjawił Tony Gilroy, twórca serialu.

Zobacz również: Nowy zwiastun gry Tekken 8 pokazuje Kazuyę w akcji

W jednym z ostatnich wywiadów Girloy potwierdził, że harmonogram prac nad nowym sezonem wygląda identycznie jak poprzednim razem. W listopadzie rozpoczęły się zdjęcia, które potrwają około 9 miesięcy, do sierpnia. Później nastąpi czas postprodukcji, który potrwa około roku. Wobec tego finalny efekt będzie gotowy najwcześniej w połowie 2024 roku. Zgodnie z tymi informacjami możemy przypuszczać, że drugi sezon wyląduje na Disney+ w okolicach września przyszłego roku.

Andor to ostatni aktorski serial z Uniwersum. Prequel filmu Rogue One z 2016 roku skupia się na tytułowym bohaterze i pokazuje wydarzenia, które sprawiły, że z przestępcy stał się słynnym bohaterem Rebelii. Produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów i krytyków, odznaczając się niezwykle wysoką jakością.

Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji pierwszego sezonu serialu tutaj.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze