Emma Mackey odchodzi z Sex Education!

Emma Mackey, znana z roli Meave, ogłosiła, że nie pojawi się w piątym sezonie znanego serialu młodzieżowego, Sex Education.

Emma Mackey dwa dni temu miała nie lada powody do świętowania. Wygrałą bowiem statuetkę Bafta w kategorii wschodząca gwiazda. Warto dodać, że jej przyjaciółka z planu, Aimee Lou Wood, która wciela się w rolę jej imienniczki, również była nominowana. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Mackey wypowiedziała się na temat swojego udziału w produkcji Netflixa.

Zobacz również: Gra Fortuny – recenzja filmu. Przekręt kołem się toczy

EMMA MACKEY
Fot. Kadr z serialu Sex Education

Piąty sezon? Dopiero co skończyłam sezon czwarty w tym tygodniu! […] Wątpię, że wrócę w sezonie piątym, pożegnałam się z Maeve.

Z dotychczasowych informacji wiadomo, że postać odgrywaną przez młodą aktorkę już w sezonie czwartym mocno zejdzie na drugi plan. Nie tylko Emma Mackey odchodzi z lubianego serialu. Niedawno pożegnał się z nim również Ncuti Gatwa (którego nota bene zobaczymy u boku aktorki w nadchodzącej Barbie), a także Patricia Allison, Simone Ashley, Rakhee Thakrar i Tanya Reynolds.

Data premiery czwartego sezonu nie jest narazie znana.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze