Powstało nowe wydawnictwo komiksowe Nagle!

W tym roku na polskim rynku pojawiło się nowe wydawnictwo komiksowe Nagle! Tworzą je prawdziwi pasjonaci gatunku, którzy komiksem zajmują się profesjonalnie od lat. Nie sposób nie zauważyć, że od początku wychodzą do czytelnika z bogatą ofertą.

Wydawnictwo Nagle! będzie komiksem środka z najwyższej półki. W planach ma wydawanie tytułów z angażującą historią i atrakcyjną, ale nie przesłaniającą treści grafiką. W ofercie znajdą się również ciekawe eksperymenty oraz klasyka od najlepszych twórców i wydawców z całego świata. Nagle! zamierza stawiać także na projekty premierowe tworzone we współpracy z renomowanymi artystami z Polski i zagranicy. Na 2023 rok wydawnictwo ma zaplanowane około 20 tytułów, zaś w następnym roku chce zwiększyć tę liczbę do 30. W planach znajduje się m.in.: Richard Stark’s Parker: The Martini Edition – reedycja jednej z najlepszych serii komiksowych autorstwa Darwyna Cooke’a, Step By Bloody Step – oryginalna opowieść fantasy autorstwa Simona Spurriera, Do A Powerbomb – skrzyżowanie The Westler z Lastman w niepowtarzalnym stylu Daniela Warrena, Friday – seria cenionego scenarzysty Eda Brubakera, w konwencji młodzieżowego kryminału grozy oraz Geiger i Junk Yard Joe autorstwa Geoffa Johnsa. Pierwszych zapowiedzi możemy spodziewać się już 26 kwietnia.

Zobacz również: Kaczogród, tom 19 – recenzja komiksu. Pasje Kaczora Donalda

Komiksy Wydawnictwa Nagle!

 

Założycielami wydawnictwa Nagle! są Krzysztof Ostrowski – autor komiksów, wokalista zespołu Cool Kids of Death i doświadczony dyrektor wydawniczy w Non Stop Comics; Bartosz Musiał – prawnik, menadżer i tłumacz, a także Adam Badowski – szef studia i członek zarządu CD Projekt, współodpowiedzialny za koncepcję i wizję artystyczną gier z serii Wiedźmin, reżyser Cyberpunk 2077.

Olga Sawicka

Uwielbiam książki z każdej półki, dlatego chętnie o nich piszę. W wolnym czasie obejrzę dobry film albo zagram w grę na peceta. Cenię sobie literaturę, filmy czy gry nie tylko z topowych dziesiątek, ale również te bardziej niszowe, mało znane. Ponadto interesuje się różnymi zjawiskami zachodzącymi w fandomach i kulturze popularnej. Jestem fanką tekstowych roleplayów, w których dawniej aktywnie uczestniczyłam.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze