Ted Lasso – pełny zwiastun już dostępny!

Niedawno otrzymaliśmy zapowiedź trzeciego sezonu Teda Lasso wraz z pierwszym teaserem. A tuż przed chwilą do sieci trafił pełny trailer serialu.

Blisko dwa tygodnie temu dostaliśmy potwierdzenie, że Ted Lasso wraca na platformę Apple TV z pierwszym odcinkiem trzeciego sezonu już 15 marca 2023 roku. A zaledwie chwilę temu otrzymaliśmy pełny zwiastun zapowiadający ów serial. Nowy sezon będzie składał się z 12 odcinków wypuszczanych na streaming Apple cotygodniowo.

Zobacz również: Najlepsze filmy 2023 roku

Poprzednie sezony Teda Lasso okazały się wielkim hitem i w kategoriach najlepszych seriali komediowych nie miały sobie równych. W latach 2021 i 2022 zainkasowały nagrody Emmy tj. Najlepszy serial komediowy, Najlepszy aktor w serialu komediowym (Jason Sudeikis), czy Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym (Brett Goldstein). A to tylko niektóre z nich, ponieważ było ich jeszcze więcej! Jak sami widzicie warto przysiąść do tego serialu i wziąć się za jego cotygodniowe oglądanie, aby być ciągle na bieżąco.

Oficjalny opis nowego sezonu: Media przewidują AFC Richmond po ich świeżym awansie, jako głównego kandydata do spadku z Premier League. Nate (Nick Mohammed), teraz okrzyknięty 'cudownym dzieckiem’, pracuje dla Ruperta (Anthony Head) w West Ham United. W następstwie kontrowersyjnego odejścia Nate’a z Richmond, Roy Kent (Brett Goldstein) wkracza jako asystent trenera, obok Bearda (Brendan Hunt). Podczas gdy Ted (Jason Sudeikis) zajmuje się presją w pracy, nadal zmaga się z własnymi problemami osobistymi, Rebecca (Hannah Waddingham) koncentruje się na pokonaniu Ruperta, a Keeley (Juno Temple) zostaje szefem własnej agencji PR. Sprawy wydają się przybierać zły kierunek zarówno na boisku, jak i poza nim, ale Team Lasso jest nastawiony na to, by mimo wszystko dać z siebie wszystko i pokonać przeciwności losu.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze