One Piece – nowe informacje na temat serialu

Pomimo braku dokładnej daty premiery, w sieci pojawiają się coraz to nowe informacje dotyczące adaptacji popularnej mangi Eiichiro Ody.

Dla przypomnienia, historia One Piece rozgrywa się na alternatywnej wersji Ziemi, na której to piraci rządzą morzami. Fabuła skupia się na załodze Słomianych Kapeluszy, którymi przewodzi Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest zdobycie legendarnego skarbu One Piece oraz bycie królem piratów.

Zobacz również: Najbardziej Samotny Chłopak na Świecie – recenzja filmu. Pociąg do zakopanego

A zatem czego nowego dowiedzieliśmy się o fabule? Według niepotwierdzonych doniesień pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu odcinków trwających około godzinę. Ostatni z nich ma być zatytowany The Grand Line, co pozwala wiernym fanom mangi na wysnucie wniosków, że sezon zakończy się w momencie wypłynięcia załogi na Grand Line. Oznaczałoby to, że pierwsze osiem odcinków obejmie około 100 rozdziałów, co zostawia dużo materiału na ewentualne kolejne sezonu, gdyż manga liczy w sumie około 1000 tomów.

Scenarzysta serii Matt Owens zdradził, że zaczął pracę nad drugim sezonem, co jednak nie oznacza, iż takowy kiedykolwiek powstanie. Jest to jedynie zabieg, mający na celu przygotowanie twórców w przypadku ewentualnego sukcesu One Piece.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze