Wielka – znamy datę premiery 3. sezonu

Platforma Hulu przygotowuje trzeci sezon serialu o Katarzynie Wielkiej. Nowe odcinki zadebiutują już na wiosnę bieżącego roku!

Pierwszy sezon produkcji z 2020 roku zdobył uznane zarówno widzów, jak i krytyków. Nic dziwnego, że już jesienią 2021 roku platforma Hulu zaprezentowała drugi sezon. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego roku, najnowszy, trzeci sezon serialu Wielka będzie miał premierę już 12 maja 2023 roku.

Zobacz również: Najlepsze seriale oryginalne Amazona

Wielka to serial komediowy, który w satyryczny sposób przedstawia młodość Katarzyny Wielkiej. Jednym z głównych wątków produkcji jest jej związek z carem Piotrem III. Serial jest fabularyzowany przez co nie wszystkie wydarzenia w nim przedstawione zdarzyły się naprawdę.

Kadr z serialu Wielka
Kadr z serialu Wielka

W tytułową rolę wcieliła się Elle Fanning. Piotra III gra Nicholas Hoult. Oprócz nich w obsadzie można znaleźć m.in. Gillian Anderson, Phoebe Fox, Charity Wakefield czy Adam Godley.

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze