Malik Montana i Quebonafide ponownie łączą siły!

Na tydzień przed premierą albumu Adwokat Diabła, Malik Montana opublikował singiel z dawno niesłyszaną postacią, Quebonafide!

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów w historii pojawił się obok Malika Montany w sentymentalnym utworze Na jedną kartę wyprodukowanym przez kolektyw Dio Mudara. Kawałek jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

To nie pierwszy raz, gdy obaj artyści spotykają się w jednym utworze. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć ich w hitowym singlu Papuga autorstwa Maty. Teraz jednak gospodarzem utworu jest Malik Montana, który przygotowuje się do premiery swojego nowego, solowego wydawnictwa – płyty Adwokat Diabła. Obecność Quebonafide zasługuje jednak na szczególną uwagę, ponieważ raper oficjalnie zakończył solową karierę. W najbliższym czasie pojawi się gościnnie jeszcze tylko w 3 utworach, a Na jedną kartę jest właśnie jednym z nich.

Zobacz również: ReTo – STYXXX – recenzja płyty

Adwokat Diabła Malika Montany, ku uciesze jego fanów, zbliża się do nas wielkimi krokami. Album ten jest mocno wyczekiwany przez wszystkich słuchaczy rapu nie tylko dlatego, że Malik Montana jest jednym z najpopularniejszych rodzimych przedstawicieli tego gatunku. Na swój czwarty solowy projekt raper zaprosił czołowych gości z całego świata! Do tej pory oficjalnie potwierdzono udział takich artystów, jak NLE Choppa, Fivio Foreign, Skinny Flex, czy Baby Gang. Możemy jednak przypuszczać, że to nie wszystkie gwiazdy, które pojawią się u boku Malika Montany. Raper na przestrzeni ostatnich dwóch lat dodawał sporo zdjęć z sesji nagraniowych z wieloma interesującymi postaciami europejskiego rapu. Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, 10 marca, kiedy Adwokat Diabła trafi do sieci.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze