The War On Drugs, czyli zdobywcy Nagrody Grammy w Polsce. Letnia Scena Progresji powraca!

Przed nami już czwarty sezon na Letniej Scenie Progresji. Jednym z najjaśniejszych punktów tego roku będzie niewątpliwie pierwszy w Polsce koncert The War On Drugs – zdobywców nagrody Grammy i indie rockowej rewelacji ostatnich lat!

The War On Drugs istnieją prawie 20 lat i przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawia, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy za fenomenalny album A Deeper Understanding. Po ich koncercie spodziewamy się nie tylko doskonałej muzyki, ale również jedynej w swoim rodzaju atmosfery, której sprzyjał będzie plenerowy charakter imprezy!

Zobacz również: Kali Uchis – Red Moon in Venus – recenzja płyty

Tegoroczny sezon na Letniej Scenie Progresji to nie tylko opisany wyżej zespół, ale również wiele innych, różnorodnych wykonawców. Program jest ułożony tak, żeby fani każdego gatunku znaleźli dla siebie coś interesującego! Kochacie metal? Już dziś zapraszamy na wielki koncert Amon Amarth! A może wolicie indie alterantywę? W takim razie nie może Was zabraknąć na Foals. Punk? Klasyka gatunku pod postacią Rancid czeka! Natomiast całe rodziny zapraszamy na przenoszący w czasie do lat 90. koncert Fun Lovin’ Criminals.

The War On Drugs
Fun Lovin’ Criminals

To dopiero początek wielkich ogłoszeń, które w tym roku szykują się na dwóch Letnich Scenach Progresji. Nie możemy zdradzić jeszcze wszystkiego, ale możecie być pewni, że przed nami kolejne, bardzo duże ogłoszenia, które rozpalą wyobraźnie fanów muzyki z całej Polski i nie tylko!

  • 20.05 – Alyssa Edwards
  • 26.05 – Fun Lovin’ Criminals
  • 06.06 – Rancid
  • 12.06 – The War On Drugs
  • 25.06 – Foals
  • 06.07 – Amon Amarth

Pełny kalendarz imprez, ogłoszenia oraz bilety znajdziecie na stronie progresja.com.

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze