Boruto – koniec serii i zapowiedź drugiego sezonu

Oficjalnie potwierdzono, że seria anime Boruto: Naruto Next Generations zakończy się już 26 marca 2023 roku. Historia zakończy się na 293. odcinku.

Jednak nie jest to koniec przygód Boruto, ponieważ powróci on w drugiej części serii. Daty rozpoczęcia kolejnej serii epizodów Boruto: Naruto Next Generations niestety nie ogłoszono. Jednocześnie studio Pierrot potwierdziło, że we wrześniu odbędzie się  emisja czterech epizodów z serii anime Naruto. Jest to część z obchodów 20-lecia animowanej adaptacji przygód znanego ninja.

Zobacz również: The Walking Cat, tom 3 – recenzja mangi. Trudny żywot ocalałych

Manga Boruto nadal się ukazuje, jednak nie ma ona żadnego przeskoku czasowego w fabule. Zastanawia to fanów, ponieważ nie ma rozwiązania fabularnego, które mogłoby wskazać na rozpoczęcie kolejnej serii przez twórców. Manga Boruto jest wydawana jako miesięcznik, a nowe rozdziały można przeczytać na serwisie Manga Plus.

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze