Moviehouse – gra w której nakręcimy swój własny film otrzymała datę premiery

Jeśli marzyliśmy o nakręceniu swojego własnego filmu to niebawem będziemy mieli okazję spełnić to marzenie. Moviehouse The Film Studio Tycoon pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy producent filmowy. Premiera gry nastąpi wiosną tego roku. 

Moviehouse – The Film Studio Tycoon to nic innego jak symulator studia filmowego z rozbudowanymi elementami strategii. Naszą przygodę rozpoczniemy w latach osiemdziesiątych, kiedy to powstało wiele ważnych dla kinematografii tytułów. Na początek dostaniemy do swojej dyspozycji małe amatorskie studio i niewielką ekipę takich samych jak my pasjonatów filmów do pomocy. W miarę upływu czasu i rozwoju technologii będziemy mieli możliwość korzystać z coraz lepszego sprzętu czy efektów specjalnych, a nasze małe studio przekształci się w większą wytwórnię. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nas na to wszystko stać. Aby zarabiać pieniądze musimy tworzyć filmy, które pokochają widzowie i które przyniosą nam jak największe zyski.

Zobacz również: Fire Emblem Engage – recenzja gry. Mamy tu fanów japońszczyzny?

Moviehouse – The Film Studio Tycoon
Moviehouse – The Film Studio Tycoon / Steam

Wyłącznie od nas i naszej kreatywności artystycznej będzie zależało, jaki film wyprodukujemy. Możemy stworzyć swój film szpiegowski, kryminał, science – fiction, bądź slasher. Za zarobione pieniądze będziemy zatrudniać reżyserów, scenarzystów, aktorów i specjalistów od scenografii oraz rozwijać ich talenty i umiejętności, tak by mogli tworzyć coraz efektowniejsze filmy. Przy czym nie obejdzie się bez właściwego zarządzania działalnością studia. Jakby nie patrzeć, produkcja filmów to też biznes. Trzeba wiedzieć jak utrzymać się w branży i prześcignąć konkurencję. W Moviehouse – The Film Studio Tycoon mamy okazję wykazać się pomysłowością, powalczyć z innymi wytwórniami o prestiżowe statuetki filmowe i szturmem podbić Hollywood.

Za projekt odpowiada Odyssey Studios. Gra pojawi się 5 kwietnia i będzie dostępna na Steam oraz GOG.

Olga Sawicka

Uwielbiam książki z każdej półki, dlatego chętnie o nich piszę. W wolnym czasie obejrzę dobry film albo zagram w grę na peceta. Cenię sobie literaturę, filmy czy gry nie tylko z topowych dziesiątek, ale również te bardziej niszowe, mało znane. Ponadto interesuje się różnymi zjawiskami zachodzącymi w fandomach i kulturze popularnej. Jestem fanką tekstowych roleplayów, w których dawniej aktywnie uczestniczyłam.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze