Nathan Evans zmienia kurs w Catch You When You Fall

Zmiana kursu wymaga sporej odwagi, bowiem strach przed porażką może być paraliżujący. Nathan Evans widzi jednak szansę w takiej sytuacji. Tak właśnie powstał najnowszy singiel Catch You When You Fall.

Na początku 2021 roku Nathan Evans sprawił, że szanty pierwszy raz od dawna trafiły do mainstreamu. Wokalista zgromadził setki tysięcy wyświetleń na TikToku i z dnia na dzień stał się internetową sensacją. Licząca 150 lat szanta Wellerman trafiła na szczyt list przebojów w 10 krajach.

Zobacz również: Kali Uchis – Red Moon in Venus – recenzja płyty

Jeszcze niedawno Nathan Evans był listonoszem pracującym w Glasgow. Dziś 28-letni artysta wyrusza w nieznane z nowym singlem. Tym samym zachęca fanów, aby wykorzystywali dane im szanse. Jedno jest pewne – złapie nas, jeśli się potkniemy. Jak mówi: – Wszyscy ponosimy czasem porażkę podczas podróży zwanej życiem, ale tylko ci, którzy idą naprzód, mogą osiągnąć sukces.

Poruszający fortepian i wyjątkowy głos Nathana podkreślają przesłanie Catch You When You Fall. Artysta nie tylko zachęca słuchaczy do działania, ale i zabiera nas w osobistą podróż, która przyniosła mu wiele nowych wyzwań.

Zobacz również: Wiktor Dyduła – Pal Licho! – recenzja płyty

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze