Redfall otrzymało nowy zwiastun fabularny

Redfall, nadchodząca produkcja Bethesdy, otrzymała właśnie zwiastun dający graczom drobny wgląd w jej fabułę.

Nieco ponad trzyminutowy filmik przybliża nam świat przedstawiony Redfall. Poznajemy w nim skróconą genezę wampirów będących głównymi przeciwnikami w grze, dowiadujemy się, jak wygląda życie na wyspie po ich powstaniu oraz kto jest temu wszystkiemu winien. Wszystko to okraszono zaś licznymi przebitkami na lokacje oraz przeciwników, a także fragmentami samego gameplayu. Na koniec możemy zobaczyć też zawartość rozszerzonej wersji gierki oraz skórki, które dostaną osoby kupujące produkcję w przedsprzedaży lub grające weń w Game Passie.

Zobacz również: Evil West – recenzja gry. Yee-haw czy nie yee-haw?

Urokliwa wyspa Redfall skrywa wiele sekretów. Naukowcy w głównej siedzibie Aveum pracują nad odkryciem, które wstrząśnie światem. Ludzie giną, wszędzie widać zwłoki i krew, coś przyćmiło słońce, a miastem rządzą wampiry. Czy to katastrofalne skutki nieudanego eksperymentu, czy może coś znacznie bardziej niepokojącego? Kim są wampirzy bogowie? Pewne jest tylko to, że sytuacja musi znacznie się pogorszyć, nim cokolwiek się poprawi.

Redfall ukaże się na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S 2 maja 2023.

Źródło: Youtube/Bethesda Polska

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze