O.S.T.R powraca z nowym albumem!

Wielki powrót O.S.T.R. po trzech latach nieobecności! Jego nowy utwór FLAM zapowiada nowy album artysty, który ukaże się już 12 kwietnia! Przedsprzedaż DIAPORAMY, bo tak nosi się to wydawnictwo, właśnie ruszyła na nowyostr.pl. Limitowana fioletowa wersja winylowa zostanie wyprodukowana tylko w ilości tysiąca egzemplarzy!

Agencja Connect The Dots pod przewodnictwem Huberta Błaszczyka odpowiada za pełną identyfikację graficzną albumu!

Zobacz również: Malik Montana – Adwokat Diabła – recenzja płyty

Przez dwadzieścia lat swojej kariery O.S.T.R. regularnie wydawał albumy co roku. W latach 2020-2022 artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, co tylko podgrzało apetyt słuchaczy. Ośmielamy się twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

Album został w większości wyprodukowany przez samego O.S.T.R.-a. W czasie swojej przerwy artysta poszukiwał nowych, świeżych brzmień, podróżując po całej Europie i USA. Efektem tego było nawiązanie współpracy z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMIE, na którym gościnnie usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Pełna tracklista, goście oraz kolejne single zostaną ogłoszone wkrótce!

Zobacz również: Skorpion, tom 1 – recenzja komiksu

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze