Ślepnąc od Świateł trafi na TVN7!

Jeden z lepszych polskich seriali, Ślepnąc od Świateł już w kwietniu zawita do telewizyjnej ramówki na TVN7. No i mi się podobasz.

Serial oparty na prozie Jakuba Żulczyka trafił na platformę HBO w 2018 roku i został bardzo pozytywnie odebrany. Kryminalna opowieść w zekranizowanej formie zdobyła równie liczne grono fanów co książka. Już 5-go kwietnia na antenie TVN7 zadebiutuje pierwszy odcinek produkcji, którą stworzył również Krzysztof Skonieczny.

Zobacz również: Malik Montana – Adwokat Diabła – recenzja płyty

Serial opowiada 7 dni z życia Kuby Niteckiego (debiutujący Kamil Nożyński) – znanego, lecz tajemniczego, warszawskiego dilera kokainy, którego klientelą są: politycy, celebryci, biznesmeni, gwiazdy hip-hopu, czy hipsterzy. Nitecki obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Władka „Stryja” (Janusz Chabior), a ich wspólnym szefem jest Jacek (Robert Więckiewicz). Zmęczony dotychczasowym życiem, postanawia uciec i wyjechać do Argentyny. W międzyczasie, po kilkuletnim wyroku, z więzienia wychodzi „Dario” (Jan Frycz), gangster starej daty.

Żródło opisu serialu: Wikipedia

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze