LEGO 2k Drive z polską edycją, przygotuje ją Cenega.

Cenega, oficjalny partner firmy 2K w Polsce ogłosił, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra LEGO 2K Drive. Tytuł ukaże się 19 maja.

Gra w pudekowej wersji ukaże się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem w dwóch edycjach Standard oraz Awesome Edition. LEGO 2K Drive rozwija kultowe doświadczenia płynące z zabawy LEGO dostarczając rozległy i otwarty świat, w którym gracze mogą zbudować własny pojazd, jeździć gdzie tylko chcą i zostać prawdziwą legendą wyścigów LEGO.

Wydanie Awesome Edition zawierać będzie nowy pojazd, nadkole oraz minifigurkę LEGO dostępną w grze. Edycja ta dostarczy również Year 1 Drive Pass pełen dodatkowej zawartości, która ukaże się po premierze.

Zobacz również: IEM 2023 – relacja z wydarzenia. Jest e-sport? Jest impreza!

LEGO 2K Drive będzie pierwszą grą przygotowaną w ramach współpracy między 2K a LEGO Group. Światowej klasy zespół Visual Concepts dostarczy do gry wyścigowej jakość AAA, głębię rozgrywki i oszałamiającą oprawę wizualną.

Dodatkowo, dzięki współpracy z firmą McLaren Automotive, w grze znajdą się pojazdy McLaren Solus GT i McLaren F1 LM. Auta te znalazły się na okładkach gry i idealnie oddają wysokooktanowe wrażenia, których fani mogą oczekiwać w LEGO 2K Drive.

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze