Anna-Maria Sieklucka dołącza do obsady nowego filmu Neila Marshalla

Polska aktorka, Anna-Maria Sieklucka, wystąpi w Compulsion. Zdjęcia do filmu rozpoczną się już w przyszłym tygodniu na Malcie.

Compulsion to najnowszy projekt Neila Marshalla. Reżyser i scenarzysta znany jest m. in. z pracy nad Hellboyem z 2019 roku. Jego najnowszy film będzie thrillerem psychologicznym, dla którego inspiracją są takie kultowe produkcje jak Fatalne Zauroczenie czy Nagi Instynkt. Anna-Maria Sieklucka ma zagrać jedną z głównych ról, a na ekranie partnerować jej będzie Charlotte Kirk, która już współpracowała z Marshallem przy Narodzinach Zła.

Zobacz również: Kolejne 365 dni – recenzja filmu. Ale to już było…

Anna-Maria Sieklucka znana jest przede wszystkim z hitu Netflixa, serii 365 Dni. W Compulsion zagra Evie, pozornie niewinną młodą kobietę z burzliwą przeszłością i mroczną tajemnicą. Bok wymienionych aktorek w obsadzie pojawią się również Zach McGowan (Black Sails), Harvey Dean (Sea Dragon) czy Giulia Gorietti (Suburra).

Źródło głównej grafiki: Glamour

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze