ROSSMAN oficjalnym sponsorem Open’era

Po wyjątkowym partnerstwie podczas ubiegłorocznej edycji, na której pojawiła się pierwsza w Polsce niskoemisyjna scena zasilana wodorem, współpraca Open’era z Rossmannem wchodzi na zupełnie nowy poziom. W 2023 roku jedna z największych sieci segmentu retail w Europie i lider w swojej kategorii w Polsce dołącza do grona sponsorów najważniejszego polskiego festiwalu muzycznego.

Kooperacja Open’era i Rossmanna to szereg obustronnych działań promocyjnych, które między innymi sprawią że w całej Polsce i w każdym sklepie Rossmanna już wkrótce pojawi się odrobina festiwalowej magii. Wspólne działania są również zapowiedzią zupełnie nowej strefy na terenie Open’era. Już czujemy ten klimat!

Zobacz również: Metallica – 72 Seasons – recenzja

Rozszerzenie współpracy z Open’erem jest dla Rossmanna naturalnym kolejnym krokiem. Dostrzegamy między nami wiele synergii. Klientki Rossmana to kobiety, które żyją również festiwalowymi emocjami. Łączy nas także dążenie do prowadzenia biznesu w sposób jak najbardziej zrównoważony i promowania tego co lepsze dla środowiska. Open’er stanowi idealną przestrzeń do wzajemnego dzielenia się dobrą energią i inspirowania do troski o przyszłość planety, toteż Rossmann jest na nim obecny z akcją Czujesz Klimat?

– mówi Marcin Grabara wiceprezes Rossmann Polska.

Cieszymy się z obecności Rossmanna na Open’erze w roli sponsora i jesteśmy przekonani, że będzie to fajna współpraca. Mamy już za sobą pierwszy dobry rok działań i świetny projekt niskoemisyjnej sceny. Wspólnie szukamy nowych rozwiązań, które wzbogacą festiwalową przestrzeń i dadzą uczestnikom możliwość skorzystania z dodatkowych, ciekawych aktywności

– powiedział Mikołaj Ziółkowski, szef agencji Alter Art, organizatora Open’era.

Tegoroczna edycja Open’era odbędzie się w dniach 28.06-01.07 w Gdyni, na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Na festiwalu wystąpią między innymi Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Lizzo, Lil Nas X oraz SZA.

Zobacz również: O.S.T.R. – DIAPORAMA – recenzja albumu

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze