Zapowiedziano grę sieciową Harry Potter: Quidditch Champions!

Wkrótce mają ruszyć testy nad nową grą sieciową Harry Potter: Quidditch Champions. Wybrane osoby będą mogły przetestować ją jeszcze przed premierą!

Po ogromnym sukcesie Hogwarts Legacy twórcy nie pozwalają nam odetchnąć i już zapowiedzieli nową, sieciową produkcję. Harry Potter: Quidditch Champions ma pierwszy teaser, który informuje również o nowych testach. Nie jest to pierwsza gra, która opiera się o rozgrywki quidditcha. W 2003 roku na rynku zadebiutowało Harry Potter: Quidditch World Cup jednak spotkało się ono z nieszczególnymi ocenami przez graczy oraz krytyków.

Zobacz również: Dead Island 2 – recenzja gry. Powrót żywych trupów!

Niestety na ten moment nie wiadomo zbyt wiele o grze czy rozgrywce, prócz tego, że trafi ona na PC oraz wybrane konsole. Na debiutanckim materiale możemy dostrzec, że oprawa jest dużo mniej realistyczna niż zaprezentowana nam w Hogwarts Legacy. Zapisy do udziału w testach są dostępne na oficjalnej stronie projektu.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze