Scarlett Johansson i Gwyneth Paltrow o ich przyszłości w MCU

Scarlett Johansson i Gwyneth Paltrow odniosły się do przyszłości Czarnej Wdowy i Pepper Potts w MCU. Czy jest szansa na ich powrót?

W Avengers: Koniec Gry postać Czarnej Wdowy uśmiercono. Jednak wątek multiwersum zdaje się sprawiać, że wszystko jest możliwe. Co na ten temat sądzi sama aktorka? Johhanson wypowiedziała się, że ze swoją rolą w MCU zrobiła już wszystko co się dało i nie sądzi że jej postać mogłaby jeszcze powrócić. Podobne stanowisko objęła Gwyneth Paltrow, której postać mimo wszystko wciąż żyje w kinowym uniwersum. Aktorka mimo tego, że sądzi, że kiedyś może powrócić, wyraźnie zaznacza, że jej czas na to już minął.

Zobacz również: Far Cry: Łzy Esperanzy – recenzja komiksu. Nałogowy partyzant

Gwyneth Paltrow
Fot. Kadr z filmu „Iron Man 2”

Dodatkowo obie aktorki wyraziły wdzięczność za ich wzajemną relację na planie filmu Iron Man 2, jednocześnie obalając plotki na temat ich rzekomego konfliktu. W jakich filmach więc aktorki znów mogłyby wcielić się w swoje role? Pierwszym i najistotniejszym to oczywiście Avengers: Kang Dynasty i Secret Wars, gdzie z pewnością będziemy mieli do czynienia z dużą ilością wariantów znanych postaci. Oprócz tego w grę wchodzi również film (niegdyś planowany jako serial) Armor Wars z Donem Chadle w roli głównej. Ten film będzie kontynuacją wątków Iron Mana, więc obecność Pepper Potts, a także małej Morgan jest tu wyjątkowo prawdopodobna.

Źródło obrazka wyróżniającego: JoBlo

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze