Co w maju od Nagle! Comics?

Po udanym debiucie na rynku w kwietniu, Nagle! Comics nie zwalnia.

W tym miesiącu, wydawnictwo Nagle! Comics przygotowało dwie pozycje – pierwszy tom klasyki kryminału, Parker oraz perełkę postapo, pierwszy tom komiksu Geiger. Recenzje obu tych pozycji przeczytacie przedpremierowo na łamach naszego portalu już w ten weekend!

Zobacz również: Z całej pety – recenzja komiksu. Kto powiedział, że wrestling nie może być cool?


PARKER, TOM 1


nagle! comicsAutorzy: DARWYN COOKE
Format/oprawa/liczba stron: 211×305 / twarda z obwolutą / 360
Data premiery: 31.05.2023 r.
Sugerowana cena detaliczna: 199,00 zł
Dla fanów: Torpedo, Criminal, Raymond Chandler, Gorączka
Wiek: 18+

Opis: Gdy Darwin Cooke, jeden z najwybitniejszych twórców w historii komiksu (Nowa Granica, Batman: Ego), wpadł na pomysł adaptacji klasycznej serii kryminałów autorstwa Richarda Starka (pseudonim Donalda Westlake’a), wiadomo było, że efekt będzie co najmniej oszałamiający. Powstało dzieło, niczym nie ustępujące genialnemu pierwowzorowi – bezkompromisowy, brutalny, czarny jak smoła kryminał z jednym z najwyrazistszych bohaterów w historii komiksowego medium. Absolutna klasyka. Niniejsze wydanie zawiera następujące opowieści: „Drapieżca”, „Człowiek o twarzy zbiega” oraz „Syndykat”, oraz całą masę niepublikowanych wcześniej materiałów dodatkowych. Całość zamknie się w dwóch tomach.


GEIGER, TOM 1


nagle! comicsAutorzy: GEOFF JOHNS (scenariusz), GARY FRANK (rysunki)
Format/oprawa/liczba stron: 170×260 / miękka / 288
Data premiery: 31.05.2023 r.
Sugerowana cena detaliczna: 99,00 zł
Dla fanów: Batman: Ziemia Jeden, Mad Max, the Last of Us, Droga
Wiek: 14+

Opis: Rok 2050. Wojna nuklearna zniszczyła całą planetę. Niedobitki ludzkości walczą o przetrwanie w świecie radioaktywnego chaosu. Gdzieś na skażonej pustyni żyje człowiek, którego boją się nawet najwięksi drapieżcy. Niektórzy nazywają go Joe Glow, inni Meltdown Man. Ale jego imię to… Geiger. Gwiazdorski duet GEOFF JOHNS i GARY FRANK (Batman: Ziemia Jeden, Strażnicy: Zegar Zagłady) prezentuje swój pierwszy całkowicie autorski projekt – rozgrywającą się między 1776 a 2050 rokiem historię Bezimiennych. Polskie wydanie zostało rozszerzone o 80-stronicowy dodatek prezentujący założenia tego nowego uniwersum. Kolejny tom serii, Junkyard Joe, ukaże się już jesienią.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze