Alan Wake 2 pojawi się już wkrótce

Sequel gry zadebiutuje najpewniej jeszcze w tym roku!

Zapowiedziana już 2 lata temu podczas The Game Awards kontynuacja gry Alan Wake może już niedługo ujrzeć światło dzienne. Nowe informacje na temat nadchodzącej premiery udzielił główny aktor głosowy produkcji.

Matthew Porrettain w jednym z podcastów wyjawił, że Alan Wake 2 pojawi się już w październiku tego roku. Aktor poinformował, że obecnie trwają pracę nad podkładem głosowym. Obecnie Porrettain jest „w środku nagrań”.

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Alan Wake z 2010 roku wciągający thriller psychologiczny z elementami horroru od studia Remedy Entertainment. Tytułowy bohater to autor bestsellerowych powieści. Niestety od dwóch lat nie potrafi napisać nowej książki. Żona pisarza postanawia zabrać go na wakacje do malowniczego miasteczka Bright Falls, by odzyskał wenę. Po początkowej sielance ukochana znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a Wake wyrusza na jej poszukiwanie. Okazuje się, że Bright Falls to wcale nie bajkowa lokacja, lecz mroczne, pełne złych sił miejsce – jak to, w którym toczy się akcja ostatniego dzieła Alana, thrillera, którego napisania nie może sobie przypomnieć


Źródło grafiki głównej: kadr z gry/Epic Games
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze