Bad Boys 4 – Rea Seehorn dołącza do obsady

Powiększyła się obsada nadchodzącej kontynuacji Bad Boysów.

Kilka lat po sukcesie filmu Bad Boys for Life zapowiedziano czwartą część kultowej serii. Will Smith i Martin Lawrance powrócą do swoich ról w nowej odsłonie. Według najnowszych informacji, obsada powiększyła się o jeszcze jedno spore nazwisko. W filmie Bad Boys 4 wystąpi również Rea Seehorn, najbardziej znana z jednej w głównych ról w serialu Better Call Saul, czyli prequelu słynnego Breaking Bada. Póki co nie wiemy jednak w kogo wcieli się w tej produkcji.

Zobacz również: Better Call Saul – recenzja 6. sezonu

Za kamerą czwartej części staną  Adil El Arbi i Bilall Fallah, czyli twórcy poprzedniej odsłony. Chris Bremner ponownie zajmie się przygotowaniem scenariusza. Bad Boys 4 póki co nie mają określonej potencjalnej daty premiery.


Źródło grafiki głównej: kadr z filmu Bad Boys for Life/ Sony Pictures.
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze