Autorzy Agory z dwiema nominacjami do NIKE 2023

Dziady i dybuki Jarosława Kurskiego oraz Ostateczne rozwiązania Konstantego Geberta nominowane do Nagrody Literackiej NIKE!

Serdecznie gratulujemy autorom Agory oraz pozostałym nominowanym! Uzasadnienia wyborów i więcej informacji poznacie tutaj. Niebawem będzie można oddać głos na swojego faworyta w plebiscycie czytelników NIKE. Zachęcamy do głosowania!

Zobacz również: Sąsiednie kolory – recenzja książki

Ta radosna informacja rozpoczęła zaś 19. urodziny Wydawnictwa Agora!

1 czerwca 2004 roku pod egidą Gazety Wyborczej wystartowała kolekcja literatury XX wieku, której pierwszym bezpłatnym tomem było Imię róży Umberto Eco. Tak zainaugurowana kolekcja książek sprzedawanych razem z Gazetą Wyborczą dała początek wydawnictwu książkowemu, znanemu pierwotnie jako Biblioteka Gazety Wyborczej, a po kilku latach zmieniliśmy nazwę na Wydawnictwo Agora. Więcej o naszej historii przeczytacie na tej stronie, a na naszym Instagramie posłuchacie, czego życzą nam autorki i autorzy.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną – na kulturalnysklep.pl i publio.pl aż 119 tytułów tylko po 19 zł! Promocja trwa do 4 czerwca – korzystajcie!

Źródło: materiały prasowe (Agora)
Grafika główna: zdjęcie autorstwa Sławomira Kamińskiego (Agencja Wyborcza)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze