WD_BLACK C50 – licencjonowana karta rozszerzeń dla Xbox od dziś w sprzedaży!

Western Digital wprowadza dziś do oferty stworzoną wspólnie z Xbox – i dopełniającą portoflio  produktów firmy dla tej konsoli – kartę rozszerzeń WD_BLACK C50 Expansion Card for Xbox.

Nośnik WD_BLACK C50 oferuje nawet do 1 TB przestrzeni dyskowej i zapewnia graczom dość miejsca na wszystkie najpopularniejsze gry. Karta wykorzystuje zalety Xbox Velocity Architecture, pozwalając graczom cieszyć się najwyższą wydajnością konsoli Xbox Series X|S. Susan Park, wiceprezes działu Global Strategic Partnerships w Western Digital, tak wypowiedziała się o nowej karcie:

Konsole Xbox są od dekad ulubionym sprzętem gamingowym w domach na całym świecie. Wraz z premierą nowej karty WD_BLACK C50 Expansion Card for Xbox, gracze mogą jeszcze wygodniej i bardziej elastycznie cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami, skupiając się na kolejnych misjach czy pokonaniu finałowego bossa.

Zobacz również: WD BLACK D30 – recenzja dysku

Zaprojektowana z myślą o rozszerzeniu wbudowanej pamięci konsol Xbox Series X|S, karta WD_BLACK C50 Expansion Card for Xbox pozwala graczom przechowywać na stałe na w konsoli więcej ulubionych gier – bez konieczności ich ciągłego kopiowania na/z konsoli. Nowość zaprojektowano tak, by zachowała klasyczne wzornictwo serii WD_BLACK – model C50 idealnie pasuje do portu rozszerzeń Xbox Series X|S Storage Expansion Port. Wystarczy po prostu podłączyć kartę do konsoli – wszystko działa w modelu plug and play, bez konieczności rozkręcania konsoli czy problemów z kompatybilnością.

Zobacz również: The Lord of the Rings: Gollum – recenzja gry. Smeagol się w lawie przewraca

Aby pomóc graczom w maksymalnym wykorzystaniu możliwości karty, wraz z nią każdy nabywca dostaje 1-miesięczny okres testowy subskrypcji Game Pass Ultimate.  Będzie on jednak dostępny tylko dla nowych użytkowników. Karta WD_BLACK C50 Expansion Card for Xbox kosztuje 599 PLN (w wersji 500 GB) lub 799 PLN (w wersji 1 TB) i już dziś pojawi się w Western Digital Store.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze