Boba Fett – film o łowcy nagród był w planach Lucasfilm

Informację potwierdził reżyser, który pracował nad filmem.

Boba Fett mimo udanego powrotu w serialowych Gwiezdnych Wojnach niestety szybko przygasł. Bohater pojawił się epizodycznie w drugim sezonie The Mandalorian by chwilę później otrzymać własną produkcję, której akcja była osadzona po szóstej części głównej serii, czyli Powrocie Jedi. Mogliśmy zobaczyć w jaki sposób słynny łowca nagród przeżył oraz zobaczyliśmy jak próbuje wspinać się po mafijnej hierarchii Tattooine. Mimo wielkich nadziei produkcja nie spełniła jednak oczekiwań. Natomiast sam Boba Fett okazał się tam postacią bardzo nijaką.

Zobacz również: The Book of Boba Fett – recenzja serialu. Co tu właściwie nie wyszło?

Jak się okazuje, lata temu plany na kultowego łowcę były inne. A konkretnie przygotowywano pełnometrażowy film o postaci Boby Fetta. Projekt przygotowywany był przez samego Jamesa Mangolda. Reżyser w ostatnim wywiadzie z The Hollywood Reporter potwierdził więc to, o czym słyszano już wcześniej. Stoi to w sprzeczności ze słowami szefowej Lucasfilm, która twierdziła, że wcześniej żadne projekty z Boba Fettem nie były planowane.


Źródło grafiki głównej: kadr z serialu The Book of Boba Fett

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze