Znamy datę powrotu The Morning Show na Apple TV+

Apple TV+ podzieliło się z widzami datą premiery 3 sezonu The Morning Show oraz zdjęciami z nowych odcinków. W głównych rolach powrócą Jennifer Aniston i Reese Witherspoon.

Dwa pierwsze odcinki 3 sezonu The Morning Show fani będą mogli zobaczyć już 13 września. Łącznie zapowiedzianych jest 10 odcinków. Będą one wychodzić co tydzień.

W oficjalnym streszczeniu nowego sezonu możemy przeczytać, że przyszłość stacji staje pod znakiem zapytania, a lojalność zostaje zepchnięta na skraj, gdy tytan technologiczny zaczyna interesować się UBA. Tworzą się nieoczekiwane sojusze, prywatne prawdy są wykorzystywane, a wszyscy są zmuszeni do konfrontacji ze swoimi podstawowymi wartościami, zarówno w newsroomie, jak i poza nim.

Zobacz również: Wiedźmin – sezon 3. cz. 1 – recenzja. Henry już zrozumiał…

Fani The Morning Show mogą również oglądać zdjęcia z nadchodzących odcinków.

Źródło: Apple TV+
Źródło: Apple TV+
Źródło: Apple TV+
Źródło: Apple TV+
Źródło: Apple TV+
the morning show
Źródło: Apple TV+

Źródło obrazka wyróżniającego: Apple TV+

Monika Antoniak

Zawodowa binge-watcherka, nałogowa graczka w planszówki i profesjonalna widzka teatralna. Bywalczyni Warszawskich kin studyjnych, spektakli muzycznych i klimatycznych kawiarni. Te ostatnie odwiedza, aby czytać książki ze stosu z podpisem „nieprzeczytane”, który cały czas rośnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Chciałaby zwiedzić świat z plecakiem i bez planu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze