Octopus Film Festival prezentuje plakat wydarzenia!

Szósta edycja Octopus Film Festival w Gdańsku zbliża się wielkimi krokami. Miłośnicy kina gatunkowego powinni zarezerwować sobie 8-13 sierpnia na to filmowe wydarzenie. Dzisiaj pojawił się plakat tegorocznej edycji festiwalu. 

Plakat Octopus Film Festival co roku zawiera ośmiornicę, ale za każdym razem jest to oryginalny i unikatowy wizerunek. Autorką tegorocznej identyfikacji wizualnej festiwalu jest Ada Zielińska. Publikacja plakatu wydarzenia rozpoczyna nadchodzące ogłoszenia na temat programy festiwalu.

Zobacz również: Asteroid City – recenzja filmu. Świat Wesa Andersona [Cannes 2023]

octopus film festiva;
Fot. Materiał prasowy

Program wydarzenia trzymany jest w tajemnicy aż do ostatnich tygodni, a informacji na temat poszczególnych wydarzeń możemy się spodziewać przez cały lipiec. Nie zabraknie octopusowych perełek, takich jak Seans ukryty, który od pierwszej edycji wyprzedaje się w kilka minut. Szczęśliwi posiadacze biletu prześcigają się w zgadywaniu do jakiej opuszczonej lokalizacji miasta tym razem porwą ich organizatorzy.

Zobacz również: Relacja z NEXT FEST – to było prawdziwe święto muzyki!

Podczas Octopus Film Festival odbędzie się również Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych. Start sprzedaży karnetów oraz pierwsze ogłoszenia programowe pojawią się już wkrótce. Organizatorem festiwalu jest dystrybutor kina gatunkowego i artystycznego Velvet Spoon. Wydarzenie jest też objęte mecenatem Miasta Gdańsk, Samorządu Województwa Pomorskiego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Źródło obrazka głównego: Materiały prasowe. 

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze