Tytus, Romek i Atomek – powstaje filmowa i serialowa ekranizacja

Kultowi bohaterowie komiksu trafią na ekrany.

Studio EGO Film, które obecnie pracuje nad kolejnym sezonem serialu animowanego Kajko i Kokosz zapowiedziało, że weźmie na warsztat kolejny znany tytuł. Legendarni Tytus, Romek i Atomek, czyli bohaterowie serii komiksów pojawią się zarówno w serialu animowanym jak i w filmie pełnometrażowym. Przedstawiciele studia chcieli pochwalić się rozpoczęciem pierwszego etapu prac nad ekranizacją. Do sieci trafiła grafika promująca film. Jej autorem jest Marek Śledzicki. Możecie zobaczyć ją poniżej:

Tytus Romek i Atomek
fot: Ego Film

Komiksowa seria z lat 50. ubiegłego wieku przedstawiała przygody tytułowych harcerzy Romka i Atomka, którzy próbowali uczłowieczyć szympansa Tytusa De Zoo. Małpka od początku wykazywała jednak więcej cech ludzkich niż małpich. Bohaterowie wspólnie podróżowali w różne dziedziny wiedzy, wykorzystując przy tym pojazdy skonstruowane przez prof. A’Talenta lub A’tomka.

Zobacz również: Dziedzictwo Usherów – recenzja książki. Uważaj na Dyniowatego!

Twórcy ekranizacji Tytus, Romek i Atomek chcą, aby ich produkcje cieszyły się zainteresowaniem również wśród dzieci w wieku 9-12 lat. Mimo, że pierwowzór kojarzą głównie osoby już dorosłe. Będą musieli zatem skupić się na genezie bohaterów oraz nieco odświeżyć ich przygody. 


Źródło grafiki głównej: ceneo.pl

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze