Angry Girl Loves Drama Boy – sierpniowa zapowiedź-niespodzianka Jaguara

Do niedawno zapowiedzianych premier Jaguara na bieżący miesiąc znienacka dołączyła jeszcze jedna. Angry Girl Loves Drama Boy – na sklepowych półkach już od 23 sierpnia.

Ona to wysoka, niezgrabna dziewczyna-huragan, on jest słodki i zakręcony jak bułka z cynamonem, ale w jego przeszłości kryje się parę mrocznych spraw. Razem spróbują je rozgryźć i zrobią to w swoim niepowtarzalnym stylu – uroczo i… bardzo niezręcznie.

To miał być tryumf drużyny hokejowej Alix. Jednak kiedy jej wredna koleżanka z drużyny, Lindsay, zaczyna mecz od nieprzyjemnych zagrywek… słownych, Alix daje dojść do głosu długo tłumionemu gniewowi. Zanim się zorientuje, trener siłą odciąga ją od Lindsay, a letni obóz reprezentacji Kanady staje pod znakiem zapytania…

Zobacz również: Heartstopper. Tom 1 – recenzja komiksu. Szkolne problemy kochających inaczej

Alix musi nauczyć się kontrolować złość. Postanawia poprosić o pomoc Ezrę, popularnego i niezwykle opanowanego chłopaka z kółka teatralnego. Spędzają ze sobą dużo czasu i zaczynają się do siebie zbliżać. W pewnym momencie Alix uświadamia sobie, że Ezra imponuje jej nie tylko swoim dystansem do świata i spokojem. Alix nie jest jednak do końca pewna, czy Ezra lubi dziewczyny…

Angry Girl Loves Drama Boy od Faith Erin Hicks to ciepła i urocza powieść graficzna, idealna dla fanów Heartstoppera. Jej premiera odbędzie się 23 sierpnia 2023 roku.

Angray Girl Loves Drama Boy okładka

Źródło: materiały prasowe (Jaguar)
Grafika główna: Facebook/Wydawnictwo Jaguar

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze