Czerwony Kapturek na tropie zbrodni – zwiastun kryminalnej komedii od Netflixa!

Już niedługo na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje film Czerwony Kapturek na tropie zbrodni. Będzie on opowiadać znaną nam historię Czerwonego Kapturka napisaną przez Charlesa Perraulta oraz braci Grimm. Tym razem jednak będzie to produkcja w odsłonie kryminalno-komediowej!

Podczas podróży Czerwony Kapturek spotyka na swojej drodze w lesie smutnego Kopciuszka. Niedaleko w królestwie trwają  przygotowania do balu, więc kiedy tylko czarownica zamienia ich stare ubrania w piękne suknie, dziewczęta postanawiają udać się na przyjęcie. Po drodze niestety ich dyniowy powóz zabija mężczyznę, a one w panice chowają zwłoki. W obliczu tragicznych wydarzeń Czerwony Kapturek i Kopciuszek napotykają sporo dziwnych postaci, gdy rozpoczynają śledztwo, które ma na celu zdemaskowanie prawdziwego mordercy mężczyzny.

Zobacz również: Gran Turismo – recenzja filmu. Czarny koń wyścigu

Za reżyserię odpowiada Yuichi Fakuda. W głównych rolach zobaczymy Kanne Hashimoto jako Czerwonego Kapturka oraz Yuko Araki jako Kopciuszka. Premierę Czerwony Kapturek na tropie zbrodni zaplanowano na 14 września.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe (Netflix)

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze