Natalia Nykiel powraca z nowym singlem! Komu mówi Bye Bye?

Natalia Nykiel, świętując dziesięciolecie kariery płynącej w rytmie przebojów, takich jak Bądź duży, Spokój czy Error, przedstawia nowy materiał, dedykowany i stworzony w całości poza granicami Polski. Światowej klasy nowe hity powstały w związku z zaproszeniem Natalii do współpracy przez producentów z Panela Rec.

10 sierpnia 2023 premierę ma singiel Bye Bye, który stanowi ewidentny ukłon w stronę złotej ery electropopu. Natalia Nykiel, okrzyknięta przed laty królową tego gatunku, wraca w znakomitej formie. Artystka ostatnie miesiące pracowała nad nowym materiałem w Portugali, Włoszech i Stanach Zjednoczonych.

Utwór Bye Bye, pierwszy z singli powstałych we współpracy z portugalskimi producentami, jasno określa nowy muzyczny kierunek na drodze Natalii. Za produkcję utworu odpowiada Edu Monteiro, zaś nad tekstem Natalia pracowała z Alice Fernandes. Do prezentowanego singla powstał niepokojący teledysk w reżyserii Ivana Bambalina.

Zobacz również: Letnie Brzmienia 2023 – relacja z festiwalu w Warszawie

Mówię bye starej sobie. Ale nie tylko, bo mówię też bye bye wszystkim tym, którzy we mnie nie wierzyli, a także tym, z którymi mi się z różnych powodów nie ułożyło. Ten utwór jest przede wszystkim o kobiecej sile, która pomaga nam powiedzieć żegnaj wtedy, kiedy trzeba. Teraz taką siłę czuję w sobie.

– zdradza piosenkarka

Jak łatwo zauważyć, nowy singiel jest w języku angielskim. Jak to komentuje wokalistka?

Śpiewanie po angielsku wciąż jest dla mnie nową formą wyrazu. Już na Origo, moim pierwszym międzynarodowym wydawnictwie poczułam, że śpiew po angielsku to dla mnie odkrycie, bo mam wrażenie, że śpiewając w tym języku, mój głos brzmi zupełnie inaczej. Poza tym zauważyliśmy, ja i moja ekipa, że ostatnio pojawiła się dużo większa przestrzeń na polskiej scenie na muzykę w języku innym niż nasz. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Zatem mam poczucie, że jest na to fajny czas. Ale to nie jest tak, że zamykam się teraz na polskie utwory, bo kilka w naszym języku też mam w zanadrzu.

Co więcej, artystka zapowiada, że można się spodziewać nowej złotej ery electropop w jej wykonaniu! Bez kompleksów, bez oglądania się za siebie, bez prób zadowolenia kogokolwiek. Ponadto, z nową siłą, z dużo większą pewnością siebie, pełną kobiecości! I jak zawsze ze szczerą, prawdziwą miłością do popu i do electropopu.

Singiel w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/natalianykielbyebye

Źródło obrazka wyróżniającego: e-muzyka / materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze