Kamila Witek debiutuje singlem Baby Girl

Kamila Witek to utalentowana artystka z Lublina z siedmioletnim doświadczeniem jako songwriterka dla znanych polskich artystów takich jak Sylwia Lipka, Monika Miller czy Sylwia Przybysz. Jej wkład w tworzenie piosenek zaowocował wiele razy, a teraz Kamila postanowiła wkroczyć na scenę ze swoimi własnymi utworami. Pierwszy z nich, Baby Girl, zapowiada serię muzycznych premier, które Kamila ma w planach.

Warstwę muzyczną do tych utworów tworzy Paweł Pawlak. Kamila zajmuje się również śpiewem na co dzień, a w swojej karierze miała przyjemność współpracować z takimi artystami jak Krzysztof Zalewski, Beata Kozidrak, Urszula, Budka Suflera, Krzysztof Cugowski, Marek Raduli, Piotr Cugowski, Tomasz Momot, Majka Jeżowska. Jej muzyczne osiągnięcia obejmują dwa wydane single pod pseudonimem K-MINE. Zyskały one grono słuchaczy w lubelskich rozgłośniach radiowych oraz krajowych stacjach muzycznych. Została nagrodzona złotą płytą za album Fala Sylwii Lipki. Kamila była również uczestniczką programu telewizyjnego Bitwa na głosy w drużynie Beaty Kozidrak.

Zobacz również: Miles Kane – One Man Band – recenzja płyty

Baby Girl, to utwór z pozytywnym vibem, mówiący o szczęściu wynikającym z dostrzegania miłości w drobnych rzeczach i sytuacjach, które nas otaczają. W utworze można również usłyszeć Michała Kańczugowskiego, znanego jako S3L3N, który dodaje do utworu swojego unikalnego głosu. Za produkcję Baby Girl odpowiedzialny jest Paweł Pawlak, a całość została zrealizowana w Sami Swoi Studio w Lublinie. Baby Girl to jest dopiero początek. Na przestrzeni najbliższych miesięcy fani mogą spodziewać się regularnych premier jej nowych utworów.

Zobacz również: Twenty One Pilots – MTV Unplugged – recenzja płyty

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze