Władca Pierścieni – maraton w Multikinie

Najbardziej epicki i legendarny maraton. NMF: Maraton Władcy Pierścieni odbędzie się już 25 sierpnia. W repertuarze kinowe wersje: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca Pierścieni: Dwie Wieże oraz Władca Pierścieni: Powrót Króla.

Koniec wakacji to doskonały czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej trylogii J.R.R. Tolkiena. Wszystkie trzy części ekranizacji Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. Nic więc dziwnego, że Maraton Władcy Pierścieni za każdym razem cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz również: Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – recenzja 1 sezonu. Źle, ale czy tragicznie?

Maraton Władcy Pierścieni
Materiały prasowe

Brak możliwości rezerwacji biletów. Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina. Godzina rozpoczęcia maratonu to 22:00.

Filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe Multikino.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze