Kolejna zapowiedź płyty duetu Smolik // Kev Fox – Smoke and Mirrors

Dziś premierę ma nowy singiel od SMOLIK // KEV FOX Smoke and Mirros. Jest to już druga, po wydanym w lipcu Promises, zapowiedź nadchodzącego albumu duetu, który ukaże się na jesień tego roku.

SMOLIK // KEV FOX to eklektyczny i wymykający się schematom duet Andrzeja Smolika (znakomitego polskiego producenta) oraz Keva Foxa (brytyjskiego songwritera). Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali nagrodę Fryderyk w kategorii elektronika i alternatywa.

Aktualnie muzycy przygotowują się do wydania drugiego długogrającego albumu, a jego kolejnym przedsmakiem jest przebojowy i melodyczny singiel Smoke and Mirrors. To dynamiczny i przebojowy utwór, który muzycznie i lirycznie pozwolił artystom cofnąć się w czasie do dzieciństwa oraz wspomnień.

Za klip odpowiada Adrian Obręczarek – wybitny fotograf i twórca młodego pokolenia w Polsce, który na swoim koncie ma niezliczoną ilość fenomenalnych sesji zdjęciowych, tworzył oprawę wizualną dla takich artystów jak Tymek, a także ma na koncie współpracę z wieloma markami – The New York Times Style Magazine with YSL czy L’Oréal.

Zobacz również: Karol G – Manaña Será Bonito (Bichota Season) – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: fot. Adrian Obręczarek // Kayax // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze